2018 Uc aylar kiti- var mi hayir yapmak isteyen!😌

28 Mart 2018 Çarşamba

Selamun aleykum! Nasilsınız umuyorum iyisinidir. Bugunumuze hamdolsun. Bir parça geç kaldım galiba ama inanın bu sene üç aylar için aklıma gelmemişti direk Ramazanı düşünüyordum. Ne mi diyorum üçaylar ramazan kiti hazır geçen senekileri her sene kullanılabilmesi için tarihsiz olarak güncelledim.
Yeni yeniler ekledim, hazırladım tek yapmanız gereken IHH ya 📨 BAGIS yazarak 3072 ye 5 tl lik bir yardim sms i atmak ve ardindan size gelen sms in ekran görüntüsünü bitutamani@gmail.com a atmak sonrasında içinde tam 80 dosya olan klasoru size yolluyorum. Haydi bakalım pamuk parmaklar tuşlara Allah hayrınızı kabul etsin. Artık instagramım olmadığı için siz bulunduğunuz mecralarda duyurup paylaşım yaparsanız minnettar kalırım. Hem hayra vesile olan hayrı yapan gibiymiş inşallah şimdiden teşekkür ediyorum. Hayırlı huzurlu mübarek aylar bereketli mutlu Ramazanlar inşallah.
(80 dosyanın içinde aşagıda da bir kaç örnek paylaşacagım: imsakiyeler, çeteleler, haftalık plannerlar  daha once yine hayir yolu ile paylastigim dosyalar ve yine blogda ucretsiz olarak yayınladıgım diğer materyaller mevcut. İmsakiyeler her sene kullanabilmenız adına tarihsiz olarak hazırlandı. Miniklere ayrı buyuklere ayrı. İnşallah dolu dolu maddi manevi bereketle geçirirsiniz. Geçiririz. .
Son olarak Mailiniz sonrasında dosyayı size gönderdiğimde hem benim hem bu dosyaya sms yolu ile sahip olan diğerlerinin hakkına girmemek adına dosyayı online olarak kimseyle paylaşmamanızı rica ediyorum. Elden çıktı alarak dilediğiniz kadar dağıtabilirsiniz. Anlayışınız için teşekkürler. Böyle örnektir falan yazmak istemezdim ama mazur gorun bu bir hayir işi ,selamlar)


2 yorum:

  1. mesaj gönderemiyorum. Her seferinde hatalı kısa mesaj yazıyor nasıl yazmam gerekiyor mesajı

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Operatir kaynakli olabilir bazi operatirlerden faturali hat disinda gonderim yapilamiyor bitutamani@gmail.com a yazarsaniz yardimci olurum. Selamlar.

      Sil